Меню
Авто Мото магазин Харків, Баварія, магазин Темп (Лідне)
Наша адреса:
Авто Мото магазин Харків, Баварія, магазин Темп (Лідне)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн. 09.00 - 17.00
  • Вт. 09.00 - 17.00
  • Ср. 09.00 - 17.00
  • Чт. 09.00 - 17.00
  • Пт. 09.00 - 17.00
  • Сб. 09.00 - 13.00
  • Нд. вихідний
  • Комендантська година - 21:00-06:00

Мото запчастини SEE

Мото запчастини SEE

Запчастини для скутерів "SEE"

І якщо брати глобально - вони, запчастини з логотипом "SEE", можуть мати три варіанти походження, а відповідно і якості.

1.Це запчастини для скутерів виготовлені під торговою маркою "SEE" на заводі "Sheng-E" в Тайвані. Це і є оригінальні запчастини "SEE". Усі запчастини дуже високої якості. Продукція постачалася спочатку в оранжево-білих коробках, потім у червоно-білих, пізніше у синьо-сірих, а зараз – у чорних упаковках. Поршневі кільця мають рожеве впакування. Усі упаковки із брендом “SEE”.

2.Це запчастини для скутерів, виготовлені на заводах у Китаї, але за ліцензією "SEE", а, можливо, виготовлені на цих заводах, але без ліцензії. Більшість з них мають також досить високу якість, хоча вона і нижча за якість оригінальних запчастин, що виготовляються в Тайвані. Вартість таких запчастин трохи нижче, ніж ціна запасних частин для скутерів, що виготовляються в Тайвані.

Для порівняння наведу ще один бренд – "M7TR". Він дуже подібний до якості.

3. Це будь-які запчастини, виготовлені в Китаї, та просто упаковані в коробку з логотипом “SEE”.

Ці запчастини, м'яко кажучи, не відрізняються високою якістю, але мають досить низьку ціну.

Продукція компанії ”See”, вироблена у Тайвані, справді є високоякісною продукцією, і такою, на жаль, трохи на ринку України. Але вибрати із усіх, представлених у країні, варіантів саме оригінал – буде нелегко.

І якщо на сьогоднішній день, як продукція "SEE", упакованої в чорну або синьо-сіру коробку, можна бути впевненим (найперша фотографія). Точніше сказати, можна бути впевненим, що ця продукція виготовлена ​​на офіційному заводі в Тайвані. Те хто гарантує що вже завтра Китайці не запакую в таку ж упаковку якусь обробку

У результаті, якщо ви не можете відрізнити оригінальну якість, вам доведеться певною мірою довіритися продавцеві запчастини. І тут все залежить від продавця, від його чесності та досвіду. Докладніше про чесність. Якщо продавець працює вже давно, і має здебільшого позитивні відгуки, я думаю, йому можна довіряти. І щодо досвіду. У нашій ситуації навіть досвідчений продавець може не знати напевно походження запчастин. А відрізнити підробку візуально не завжди можливо. Але він точно знатиме про якість товару, що продається, т.к. що довше він продає ці запчастини, то більше відгуків має від своїх покупців. 


мото, скутер, запчасти, детали, производитель SEE

Коментарі