Меню
Авто Мото магазин Харків, Баварія, магазин Темп (Лідне)
Наша адреса:
Авто Мото магазин Харків, Баварія, магазин Темп (Лідне)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн. 09.00 - 17.00
  • Вт. 09.00 - 17.00
  • Ср. 09.00 - 17.00
  • Чт. 09.00 - 17.00
  • Пт. 09.00 - 17.00
  • Сб. 09.00 - 13.00
  • Нд. вихідний
  • Комендантська година - 21:00-06:00

Оплата

Оплата замовлень:

1. Оплата на карту (береться до уваги) ПриватБанку: реквізити вам будуть вислані в СМС або Viber;

2. Оплата на карту (береться до уваги) Моно (Універсал) Банку: реквізити вам будуть вислані в СМС або Viber;

3. Часткова передоплата замовлення: мінімальна сума передоплати 100 грн;

4. При самовивозі з магазину: В такому випадку ви можете оплатити замовлення карткою Visa, Master, а так само готівкою (видається касовий чек);

5. Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб), рахунок виставляється після оформлення замовлення (без ПДВ).

6. Оплата через кошик при оформленні LiqPay.

LiqPay — відкритий web-інтерфейс, електронний гаманець, який дозволяє приймати платежі та переказувати гроші за допомогою мобільного телефону, Інтернету та платіжних карток у всьому світі.Загальні умови:

- Товар / замовлення очікує оплати знаходиться в резерві протягом 3 днів.

- Якщо Ваше замовлення відправляється за передоплатою, то його комплектація почнеться після зарахування грошей на наш рахунок / карту. - Переміщення товару зі складу в магазин проводиться після передоплати.

- Зазначені ціни є відпускними на товар і не включають в себе пересилання, доставку, додаткову упаковку від перевізника (глушник, лобове скло, підрамник)

- Вартість доставки / пересилання оплачує покупець у всіх випадках.

- При сумі замовлення менше ніж на 200 грн доставка післяплатою (розрахунок при отриманні за товар) неможлива. В такому випадку Вам необхідно оплатити замовлення для відправки (це можна зробити на наш розрахунковий рахунок, відкритий в ПриватБанку через відділення банків, через додатки Приват24 і будь-яким іншим зручним способом).

- накладеним платіж також передбачає передоплату в розмірі від 100 грн. (За це варто подякувати людям, які не забирають посилки з відділень служб доставки. А незручності тепер відчувають чесні люди ..., на наш превеликий жаль і співчуття.)

- Ви можете розплатитися картами VISA і MasterCard у нас на сайті через службу LiqPay.

- До оплати приймається тільки Українська Гривня.

- Для постійних наших покупців, які оформили 3 замовлення і більш, замовлення можуть відправлятися без передоплати і без обмежень по мінімальній сумі замовлення.

- У випадках якщо ми отримали від Вас замовлення, який Ви відразу оплатили і ми не маємо до Вас додаткових питань по доставці, Ваше замовлення може бути відправлений без уточнюючого дзвінка на телефон.

- Керівництво автомагазину залишає за собою право змінити умови оплати / доставки або зовсім не виконувати Ваше замовлення для запобігання конфліктних ситуацій.

- У разі відмови від отримання вже відправлених зі складу магазину посилок, наступні замовлення відправляються на умовах повної передоплати.

- Повернення грошових коштів по будь-якої причини проводиться протягом 3 робочих банківських днів.

- Деякі товари відправляються ЛИШЕ по передоплаті (вихлопна система, пластикові накладки і вітровики, деталі кузова та ін)

- Оформлене замовлення означає згоду з усіма умовами роботи магазину, описаними на цьому сайті.

- Якщо ви не встигли забрати замовлення з нової пошти протягом 5 днів, то передоплата вам не повертається.

- Повернення грошових коштів, причина якої не пов'язана з роботою магазину (помилка покупця, передумав, вже купив і т.п.), а також в термін понад 14 днів, проводиться з комісією в 5%.

- Передоплата за товар у разі не нашої вини не повертається. В даному випадку розглядається варіант коли товару немає у нас на складі і ми його замовляємо саме під вас. В такому випадку передоплата і є нашим гарантом того, що ви не відмовитеся від цієї деталі. Звичайно, якщо товар не той який ви замовляли або пошкоджений, або не комплектується або інша причина НЕ ПО ВАШІЙ вини - ми повернемо всі гроші в повному обсязі. Але якщо ви замовили товар, а потім передумали або продали машину або поїхали у відпустку або погода змінилася, в загальному причина не з нашої вини і не в проблемі з товаром - передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.